Singapore Airlines najlepszą linią lotniczą świata w 2018 roku!SINGAPORE AIRLINES zostały uznane za Najlepsze Linie Lotnicze Świata - World´s Best Airline 2018 - w plebiscycie-rankingu Skytrax World Airline Awards.

Singapurskie Linie Lotnicze otrzymały prestizowe nagrody za zajęcie I miejsca również w 3 innych kategoriach:

  • najlepsza Pierwsza Klasa
  • najlepsza linia lotnicza w Azji
  • najlepszy sposób podróżowania w Pierwszej KlasieSINGAPORE AIRLINES otrzymały tytuł
Najlepszych Linii Lotniczych Świata po raz 4. w swojej historii!


Nagrody Skytrax World Airline Awards są przyznawane na podstawie niezależnych ankiet przeprowadzonych wsród ponad 20 milionów podróżnych, którzy oceniali ponad 335 linii lotniczych na całym świecie w okresie od sierpnia 2017 do maja 2018 roku.

Lista zwycięzców plebiscytu Skytrax została ogłoszona 17 lipca 2018 roku w Londynie, w czasie trwania Farnborough Air Show´2018.
Dyrektor generalny Singapore Airlines, Pan Goh Choon Phong, odebraną nagrodę dedykował 26 tysiącom pracowników linii lotniczej.


 


Nowości w Singapore Airlines:

  • od 11 października 2018 roku linie lotnicze SINGAPORE AIRLINES wznowiły regularne i bezpośrednie rejsy na najdłuższej trasie przelotu na świecie: Singapur↔Newark (jednego z lotnisk, obsługujących aglomerację Nowego Jorku).

le plus long vol Singapure New York, Airbus mondial

Rejsy są wykonywane codziennie samolotami typu Airbus-350-900ULR - Ultra Long Range/najdłuższego zasięgu -zamowionymi do tej pory wyłacznie przez SINGAPORE AIRLINES w liczbie 7. egzemplarzy.
Przelot na dystansie 16 700 km trwa 19 godzin, a na  pokładach samolów jest jedynie 161 miejsc, wyłącznie w konfiguracji: Business (67 miejsc w układzie 1-2-1) oraz Premium Economy (94 miejsca w układzie 2-4-2) - nie ma klasy ekonomicznej.

To najdłuższe połaczenie na świecie (Singapur↔Newark) było już wcześniej obsługiwane przez linie SINGAPORE AIRLINES w latach 2004-2013 samolotami typu Airbus-340-500, również w specjalnej konfiguracji - od roku 2008 wyłącznie ze 100. miejscami w klasie Business.

 


 

 

Oferujemy w roku 2019:
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


OFERTA W FIRST CLASS
OFERTA W BUSINESS CLASS
OFERTA W KLASIE EKONOMICZNEJ
KrisFlyer
Czy słyszeli Państwo o KrisFlyer? To program lojalnościowy oferowany przez SINGAPORE AIRLINES. Większość naszych pasażerów już do niego dołączyła, aby zbierać mile za przeloty, w tym partnerami sojuszu Star Alliance...→