Singapore Changi Airport
Lotnisko Singapore Changi Airport (kody: IATA: SIN oraz ICAO: WSSS) jest głównym portem lotniczym w Singapurze i jednym z największych węzłów komunikacyjnych nie tylko w całej Azji Południowo-Wschodniej, ale również w świecie
, obsługującym  międzynarodowy transport pasażerski i towarowy.

Lotnisko jest również główną bazą i portem przesiadkowym dla towarzystw lotniczych z Grupy Singapore Airlines: SINGAPORE AIRLINES, SILKAIR, SCOOT oraz SINGAPORE AIRLINES CARGO.

W roku 2017 lotnisko Singapur Changi obsłużyło ponad 62 miliony pasażerów i ponad 2 mln ton frachtu, a liczba operacji lotniczych wyniosła ponad 370 tysięcy!

Aktualnie lotnisko posiada 4 terminale pasażerskie, a 5. terminal jest już w budowie – uwaga bardzo ważne: prosimy zawsze każdorazowo sprawdzić,  w którym terminalu jest odprawa pasażerska i z którego terminalu odlatuje dany rejs linii lotniczej.

Wszystkie terminale pasażerskie są połączone zewnętrzną i wewnętrzną kolejką SkyTrain, umożliwiającą szybki i bezproblemowy transfer.

Już sam pobyt na lotnisku Singapur Changi można uznać za wielką atrakcję turystyczną – na najlepszym lotnisku na świecie są m.in.: basen ukryty na dachu dostępny dla wszystkich podróżujących całkowicie za darmo, ogród z tropikalnymi roślinami i motylami, park rozrywki z całodobowym kinem, placami zabaw dla najmłodszych i usługami spa, do tego setki sklepów, kawiarni i restauracji.
Między innymi z tych powodów lotnisko Singapur Changi wielokrotnie było i jest nagradzane w prestiżowych konkursach na najlepsze lotnisko na świecie!

Jak na najlepsze lotnisko na świecie przystało, również transfer z lotniska Changi do centrum jest bardzo dobrze zorganizowany:


  • kolejka MRT > stacja kolejowa  MRT Singapur-Changi Airport  znajduje się na najniższym poziomie , między terminalami 2 i 3. Należy wybrać pociąg kierujący się na zachód do stacji MRT Tanah Merah, na której należy się przesiąść do kolejki jadącej do centrum miasta > stacja MRT Pasir Ris i MRT Tuas Link. Podróż trwa ok. 30 minut.


  • autobus miejski > przystanki linii 36/36A znajdują się obok Terminali 1, 2 i 3. Bilet można kupić w porcie lotniczym albo bezpośrednio u kierowcy (trzeba mieć przygotowaną równą sumę, ponieważ kierowca nie wydaje reszty). Podróż trwa ok. 60 minut .


  • taksówka > postoje taksówek są zlokalizowane w strefie przylotów Termanali 1, 2, 3 i 4 . Przejazd taksówką jest nieco droższy w godzinach szczytu i późno w nocy . Podróż trwa ok. 60 minut.

Oferujemy w roku 2018:
Singapore Changi Airport
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


Singapore Changi Airport
OFERTA W FIRST CLASS
Singapore Changi Airport
OFERTA W BUSINESS CLASS
Singapore Changi Airport
OFERTA W KLASIE EKONOMICZNEJ
KrisFlyer
Czy słyszeli Państwo o KrisFlyer? To program lojalnościowy oferowany przez SINGAPORE AIRLINES. Większość naszych pasażerów już do niego dołączyła, aby zbierać mile za przeloty, w tym partnerami sojuszu Star Alliance...→
Singapore Changi Airport