Podstawowe informacje o programie

Znalezione obrazy dla zapytania krisflyer

SINGAPORE AIRLINES KRISFLYER to niezależny program lojalnościowy Grupy Singapore Airlines dla pasażerów regularnie podróżujących liniami: SINGAPORE AIRLINES, SILKAIR oraz SCOOT.

Uczestnictwo w programie umożliwia korzystanie z wielu ekskluzywnych przywilejów, które sprawiają, że cała podróż jest przyjemniejsza i bardziej satysfakcjonująca.
Podstawą programu KRISFLYER mile – im więcej ich jest, tym więcej posiadacz karty zyskuje korzyści.

Poza milami zebranymi podczas lotów liniami, należącymi do Grupy Singapore Airlines, punkty mozna gromadzić także za: przeloty innmi towarzystwami lotniczymi, w tym będących w sojuszu: STAR ALLIANCE, noclegi w zrzeszonych sieciach hotelowych oraz usługi wykupione u ponad 200. partnerów m.in. międzynarodowych wypożyczalniach samochodów, opertorów kard kredytowychl lub wybranych sieciach handlowych i rekreacyjnych.

Zebrane punkty można wymieniać na nowe bilety lotnicze dla siebie lub swoich bliskich, podwyższenie standardu podróży lub możliwość przewiezienia dodatkowego bagażu rejestrowanego.


Podobny obraz
Liczba zebranych mil decyduje o przypisaniu do danego poziomu członkostwa w programie:

  • Podstawowego
  • Srebrnego: Elite Silver
  • Złotego: Elite Gold


Więcej informacji jest na stronie internetowej > Program KRISFLYER


 

Oferujemy w roku 2019:
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


OFERTA W FIRST CLASS
OFERTA W BUSINESS CLASS
OFERTA W KLASIE EKONOMICZNEJ
Stop w Singapurze
Planujesz podróż z przesiadką w Singapurze? Z SINGAPORE AIRLINES możesz zatrzymać się w tym wspaniałym mieście, lecąc na trasach międzykontynentalnych do Azji oraz Australii i Oceanii na wakacje - dzięki tej opcji można zwiedzić 2 kraje w cenie jednej podróży!