Posiłki w klasie ekonomicznej

Różnorodność świata kuchni!


Posiłki o niezrównanej i wspanialełj gamie smaków kuchni azjatyckiej z elemantami kuchnii międzynarodowej z doskonałą, 5***** obsługą. Wybierz jedną z naszych pysznych opcji menu Świat smakoszy prygotowanego przez międzynarodowy zespół ICP - International Culinary Panel w skład ktorego wchodzą doskonali kucharze z : Austalii, Chin, Francji, Indii, Japonii, USA oraz Wloch.

Lody na deser dla każdego? Wybierz swoje ulubione smaki z różnorodnego asortymentu na zakończenie pysznego obiadu!

1/2
 
Singapore Airlines Singapore Airlines
Oferujemy w roku 2019:
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


O Singapore Airlines
SINGAPORE AIRLINES zostały uznane za Najlepsze Linie Lotnicze Świata - World´s Best Airline 2018 - w plebiscycie rankingu Skytrax World Airline Awards. Singapurskie Linie Lotnicze otrzymały prestiżowe nagrody za zajęcie I miejsca również w 3 innych kategoriach!