Posiłki w First Class

Wyjątkowa przyjemność jedzenia
w trakcie lotu  można skosztować różnorodnych, wysokiej jakości potrawy, przygotowywanych przez naszych szefów kuchni o światowej sławie. Alkohole do podniebnej piwniczki Singapore Airlines, wybrali renomowani sommelierzy. 

Niepowtarzalny smak
Wybór z wyjątkowego menu, gdzie serwowane są potrawy z kilku regionów świata, podane na porcelanie wg wyrafinowanego projektu Givenchy. 

Doskonałe napoje
Zapraszamy na lampkę wina Dom Perignon, Krug i Bordeaux z naszej karty win. Te produkty są dostępne w nowych samolotach Boeing 777-300ER Singapore Airlines.

Zarezerwuj  posiłek u mistrza kuchni
usługa "Zarezerwuj Kucharza" (Book the Cook) daje możliwość pasażerżom First Class zamówienia ulubionej potrawy z naszego ekskluzywnegoj menu na min. 24 godziny przed wyjazdem - poprzez biuro podróży lub w trybie online.

1/9
 
Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines
Oferujemy w 2017 roku
ATRAKCYJNE CENY W BUSINESS CLASS
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 05 Kwietnia 2017.
Oferta ważna dla klasy Business wg najniższej taryfy z ograniczoną liczbą miejsc.
Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu oraz kursu walut.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2018 r.

Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.
Aby zarezerwować skontaktuj się nami lub z Twoim biurem podróży.


Stop w Singapurze
Zachęcamy do zatrzymania się w Singapurze w drodze do Nowej Zelandii, Australii czy Azji. Tej okazji nie można przegapić. Droga przez Singapur prowadzi do ponad 60 miast Azji, Australii i Nowej Zelandii