Posiłki w First Class

Wyjątkowa przyjemność jedzenia
w trakcie lotu  można skosztować różnorodnych, wysokiej jakości potrawy, przygotowywanych przez naszych szefów kuchni o światowej sławie. Alkohole do podniebnej piwniczki Singapore Airlines, wybrali renomowani sommelierzy. 

Niepowtarzalny smak
Wybór z wyjątkowego menu, gdzie serwowane są potrawy z kilku regionów świata, podane na porcelanie wg wyrafinowanego projektu Givenchy. 

Doskonałe napoje
Zapraszamy na lampkę wina Dom Perignon, Krug i Bordeaux z naszej karty win. Te produkty są dostępne w nowych samolotach Boeing 777-300ER Singapore Airlines.

Zarezerwuj  posiłek u mistrza kuchni
usługa "Zarezerwuj Kucharza" (Book the Cook) daje możliwość pasażerżom First Class zamówienia ulubionej potrawy z naszego ekskluzywnegoj menu na min. 24 godziny przed wyjazdem - poprzez biuro podróży lub w trybie online.

1/9
 
Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines
Oferujemy w roku 2019:
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


KrisFlyer
Czy słyszeli Państwo o KrisFlyer? To program lojalnościowy oferowany przez SINGAPORE AIRLINES. Większość naszych pasażerów już do niego dołączyła, aby zbierać mile za przeloty, w tym partnerami sojuszu Star Alliance...→