Kulinaria - festiwal smaków

Pasażerowie oprócz dań z naszego bogatego menu, którego nie powstydziłyby się renomowane restauracje na całym świecie i które serwowane są na życzenie, mogą również zamówić dania przygotowywane specjalnie przez jednego z naszych kucharzy, którzy należą do mistrzów sztuki kulinarnej. Gotują dla nas takie sławy jak Gordon Ramsay z Wielkiej Brytanii, Georges Blanc z Francji, Matt Moran z Australii czy Sam Leong z Singapuru.Wystarczy złożyć zamówienie na 24 godzin przed wylotem, aby specjalnie przygotowana potrawa dotarła na czas. 

Do każdego posiłku podawane są znakomite wina, szampany i inne napoje. Za zawartość podniebnej piwniczki Singapore Airlines odpowiada zespół uznanych sommelierów.

Oferujemy w roku 2019:
Kulinaria - festiwal smaków
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


O Singapore Airlines
SINGAPORE AIRLINES zostały uznane za Najlepsze Linie Lotnicze Świata - World´s Best Airline 2018 - w plebiscycie rankingu Skytrax World Airline Awards. Singapurskie Linie Lotnicze otrzymały prestiżowe nagrody za zajęcie I miejsca również w 3 innych kategoriach!
Kulinaria - festiwal smaków