Komfort pierwsza klasa w First Class

SINGAPORE AIRLINES zostały uznane za Najlepsze Linie Lotnicze Świata - World´s Best Airline 2018 - w plebiscycie-rankingu Skytrax World Airline Awards.

Singapurskie Linie Lotnicze otrzymały prestizowe nagrody za zajęcie I miejsca również w 3. innych kategoriach:

  • najlepsza Pierwsza Klasa
  • najlepsza linia lotnicza w Azji
  • najlepszy sposób podróżowania w Pierwszej KlasiePełny relaks

Ciesz się lotem i wykorzystaj czas swojej podróży na pełny relaks w Pierwszej Klasie na pokładach naszych samolotów!

Oferujemy znacznie więcej niż tylko wygodne fotele - nasza nowa First Class zapewnia przede wszystkim prywatność i komfort, a pasażerowie naszych nocnych lotów mają zapewniony spokojny sen i pełen relaks, dolatując do portu przeznaczenia w pełni wypoczęci i gotowi do wyzwań, jakie stawia przed mimi kolejny dzień! Nasz personel pokładowy zapewnia serwis na najwyższym światowym poziomie, a dowodem tego są tyłuły linii SINGAPORE AIRLINES - Najlepszej Linii Lotniczej, Najlepszej Pierwszej Klasy oraz Najlepszego sposobu podróżowania w Pierwszej Klasie na Świecie, przyznane w 2018 roku!

1/2
 
Singapore Airlines Singapore Airlines
Oferujemy w roku 2019:
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


KrisFlyer
Czy słyszeli Państwo o KrisFlyer? To program lojalnościowy oferowany przez SINGAPORE AIRLINES. Większość naszych pasażerów już do niego dołączyła, aby zbierać mile za przeloty, w tym partnerami sojuszu Star Alliance...→