Komfort w klasie ekonomicznej

Klasa ekonomiczna

Miejsce stworzone z myślą o Tobie. Więcej miejsca na nogi i kolana zwiększa komfort podróży. Własny panel sterowania, schowek na okulary, wieszak.

Lampka do czytania umieszczona pod ekranem, bezpośrednio przed tobą. Ogromny wybór programów z systemu rozrywki pokładowej, który nie pozwala na nudę w czasie podróży. 

Wszystko to na większym ekranie o przekątnej 11,1". Te produkty dostępne są w klasie ekonomicznej, w samolotach Singapore Airlines Boeing B777-300ER oraz Airbus A380.

Oferujemy w roku 2019:
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


Stop w Singapurze
Planujesz podróż z przesiadką w Singapurze? Z SINGAPORE AIRLINES możesz zatrzymać się w tym wspaniałym mieście, lecąc na trasach międzykontynentalnych do Azji oraz Australii i Oceanii na wakacje - dzięki tej opcji można zwiedzić 2 kraje w cenie jednej podróży!