Najnowsze produkty pokładowe

Singapore Airlines przynosi nowy wymiar latania!

Singapore Airlines Suites - Wyłącznie na pokładzach naszych Airbus A380. Unikalny produkt pokladowy zamiast "First Class". Luksus, przestrzeń i komfort - trudno znaleźć konkurencję. Nowa klasa Singapore Airlines Suites została zaprojektowana przez francuskiego projektanta "Jean", znanago z projektow luksusowych łodzi - Jacques Coste Studiów Coste Design. Każdy z apartamentów ma przesuwne drzwi co zapenia maksymalną prywatność pasażerom. Pozycjonowanie fotela umożliwa łatwy w obsludze pilot . Jeśli pasażer chce spać, personel pokładowy rozkłada w pełni plaskie i bardzo wygodne łóżko. Wnętrze jest wykonane z drewna i skóry.


Singapore Airlines First Class - w naszych nowoczesnych maszynach typu Boeing B777-300ER wyróżnia się szczególnie dzięki jego wygodnym fotelom o szerokości 89 cm (największy w swojej klasie), zestawowi kina domowego z ekranem LCD o przekątnej 24" i Dolby Surround System. Fotel dzięki jego wyposażeniu można łatwo zmienić we własne biuro lub odpoczywać wygodnie jak we własnym łóżku.Singapore Airlines Business Class
- W naszych najnowszych maszyn (A380 i B777-300ER) pasażerowie doświadczą maksymalnego komfort dzięki najszerszym fotelom w swojej klasie na świecie (79 cm). Fotel można po prostu zmienić  w płaskie, przestronne i zapewniające pasażerowi orzeźwiający sen łóżko. Wyjątkowa konfiguracja miejsc: 1-2-1 oferuje pasażerom dużo miejsca i dostęp do przejścia dla każdego z nich. Siedzenia są wyposażone w dwa porty USB i płaskie ekrany LCD o przekątnej 39 cm.

Singapore Airlines Economy Premium Class - W naszych samolotach (A380 i B777-300ER) wprowadzamy klasę Premium Economy, aby pasażerowie mogli bardzo wygodnie podrózować dzięki fotelom o szerkości 47-49,5 cm w zależności od typu samolotu. Fotel można odchylić o 20,3 cm. Konfiguracja miejsc: 2-4-2 oferuje pasażerom więcej miejsca. W fotelu zamontowano zagłówek, podnóżek i wsparcie podudzi, a także gniazdko zasilające i 2 porty USB, wygodną lampkę do czytania, stoliczek i dodatkowy schowek. Siedzenia są wyposażone w  płaskie ekrany full HD o przekątnej 13,3" oraz słuchawki eliminujące hałas. Pasażerowie tej klasy mają zwiększony limit bagażu - do 35 kg, 10 % więcej naliczanych mil niż w klasie Y, pierwszeństwo podczas odpraw. Mogą także skorzystać z usługi Book the Cook, czyli zamowić konkretne danie u jednego z mistrzów kuchni z Culinary Pannel. Podczas całego rejsu serwowany jest szampan i wyborne wina, z których słynie nasza Podniebna Piwniczka.


Singapore Airlines klasa ekonomiczna
- w nowej klasie ekonomicznej siedzenia są szersze, a dzięki innowacyjnemu systemowi odchylania daja mozliwośc odpoczynku.  Fotele oferują więcej miejsca na nogi i kolana. Pasażerowie mogą korzystać z naszego systemy rozryki pokładowej - KrisWorld na ekranach LCD o przekątnej 27 cm i oglądając jeden z kilkudzisięciu z ostatnich hitów filmowych.Trudno się nudzićm gdy jest ponad 1000 opcji do wyboru.

Oferujemy w 2017 roku
Najnowsze produkty pokładowe
ATRAKCYJNE CENY W BUSINESS CLASS
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 05 Kwietnia 2017.
Oferta ważna dla klasy Business wg najniższej taryfy z ograniczoną liczbą miejsc.
Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu oraz kursu walut.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2018 r.

Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.
Aby zarezerwować skontaktuj się nami lub z Twoim biurem podróży.


Najnowsze produkty pokładowe
OFERTA W FIRST CLASS
0°C
Najnowsze produkty pokładowe
OFERTA W BUSINESS CLASS
Najnowsze produkty pokładowe
OFERTA W KLASIE EKONOMICZNEJ
O Singapore Airlines
Najczęściej nagradzana linia na świecie, która nieustannie inwestuje w najnowsze technologie. Posiada jedną z najnowocześniejszych flot, a siatka połączeń obejmuje pięć kontynentów. Loty do Azji, Australii, Nowej Zelandii w atrakcyjnych cenach i o wyjątkowym serwisie.
Najnowsze produkty pokładowe