Najnowsze produkty pokładowe linii SINGAPORE AIRLINES

Linie SINGAPORE AIRLINES przenoszą w nowy wymiar latania!Znalezione obrazy dla zapytania singapore air suits map

  • klasa Apartamentowa - Singapore Airlines Suites jest dostępna wyłącznie na pokładach samolotów typu Airbus A380
    Jest to autorski i unikalny produkt pokladowy, rozszerzający ofertę dla pasażerów Pierwszej Klasy / First Class o bezkonkurencyjny luksus, przestrzeń oraz najwyższy komfort przelotu w podniebnych apartamentach.
    Nowa klasa Singapore Airlines Suites została zaprojektowana przez francuskiego projektanta luksusowych jachtó Jeana-Jacquesa Costea, a fotele pasażerskie z miękkiej skóry zostały wykonane ręcznie przez włoskich mistrzów z firmy Poltrona Frau. Wnętrze kabiny jest wykonane i wykończone drewnem i skórą. Każdy z apartamentów ma przesuwne drzwi, co zapenia maksymalną prywatność i komfort pasażerom. Pozycjonowanie fotela umożliwa łatwy w obsludze pilot. W klasie apartamentowej pasażer nie śpi na rozłożonym siedzieniu - obsługa pokładowa linii SINGAPORE AIRLINES w ciagu kilkunastu sekund przekształca apartament w sypialnię z pluszowym materacem na podwójnym łózku.


Singapore Airlines First Class - w naszych nowoczesnych maszynach typu Boeing B777-300ER wyróżnia się szczególnie dzięki jego wygodnym fotelom o szerokości 89 cm (największy w swojej klasie), zestawowi kina domowego z ekranem LCD o przekątnej 24" i Dolby Surround System. Fotel dzięki jego wyposażeniu można łatwo zmienić we własne biuro lub odpoczywać wygodnie jak we własnym łóżku.Singapore Airlines Business Class
- W naszych najnowszych maszyn (A380 i B777-300ER) pasażerowie doświadczą maksymalnego komfort dzięki najszerszym fotelom w swojej klasie na świecie (79 cm). Fotel można po prostu zmienić  w płaskie, przestronne i zapewniające pasażerowi orzeźwiający sen łóżko. Wyjątkowa konfiguracja miejsc: 1-2-1 oferuje pasażerom dużo miejsca i dostęp do przejścia dla każdego z nich. Siedzenia są wyposażone w dwa porty USB i płaskie ekrany LCD o przekątnej 39 cm.

Singapore Airlines Economy Premium Class - W naszych samolotach (A380 i B777-300ER) wprowadzamy klasę Premium Economy, aby pasażerowie mogli bardzo wygodnie podrózować dzięki fotelom o szerkości 47-49,5 cm w zależności od typu samolotu. Fotel można odchylić o 20,3 cm. Konfiguracja miejsc: 2-4-2 oferuje pasażerom więcej miejsca. W fotelu zamontowano zagłówek, podnóżek i wsparcie podudzi, a także gniazdko zasilające i 2 porty USB, wygodną lampkę do czytania, stoliczek i dodatkowy schowek. Siedzenia są wyposażone w  płaskie ekrany full HD o przekątnej 13,3" oraz słuchawki eliminujące hałas. Pasażerowie tej klasy mają zwiększony limit bagażu - do 35 kg, 10 % więcej naliczanych mil niż w klasie Y, pierwszeństwo podczas odpraw. Mogą także skorzystać z usługi Book the Cook, czyli zamowić konkretne danie u jednego z mistrzów kuchni z Culinary Pannel. Podczas całego rejsu serwowany jest szampan i wyborne wina, z których słynie nasza Podniebna Piwniczka.


Singapore Airlines klasa ekonomiczna
- w nowej klasie ekonomicznej siedzenia są szersze, a dzięki innowacyjnemu systemowi odchylania daja mozliwośc odpoczynku.  Fotele oferują więcej miejsca na nogi i kolana. Pasażerowie mogą korzystać z naszego systemy rozryki pokładowej - KrisWorld na ekranach LCD o przekątnej 27 cm i oglądając jeden z kilkudzisięciu z ostatnich hitów filmowych.Trudno się nudzićm gdy jest ponad 1000 opcji do wyboru.

Oferujemy w roku 2019:
Najnowsze produkty pokładowe linii SINGAPORE AIRLINES
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


Najnowsze produkty pokładowe linii SINGAPORE AIRLINES
OFERTA W FIRST CLASS
Najnowsze produkty pokładowe linii SINGAPORE AIRLINES
OFERTA W BUSINESS CLASS
Najnowsze produkty pokładowe linii SINGAPORE AIRLINES
OFERTA W KLASIE EKONOMICZNEJ
Stop w Singapurze
Planujesz podróż z przesiadką w Singapurze? Z SINGAPORE AIRLINES możesz zatrzymać się w tym wspaniałym mieście, lecąc na trasach międzykontynentalnych do Azji oraz Australii i Oceanii na wakacje - dzięki tej opcji można zwiedzić 2 kraje w cenie jednej podróży!
Najnowsze produkty pokładowe linii SINGAPORE AIRLINES