System rozrywki pokładowej

KrisWorld: system rozrywki na pokładach samolotów SINGAPORE AIRLINES - to zabawa najwyższych lotów!


System rozrywki pokładowej KrisWorld to ponad 1000 programów audio i wideo. Specjalne oprogramowanie daje  również możliwość pracy na pokładzie samolotu - przygotowywania pism i korespondencji, sporządzania arkuszy kalkulacyjnych lub prezentacji, bez konieczności korzystania z własnego laptopa. Program jest w pełni kompatybilny z systemem operacyjnym MicrosoftOffice.
Na pokładzie możliwy jest także dostęp do płatnego internetu oraz sieci komórkowej oraz Wi-Fi.

Pasażerowie linii SINGAPORE AIRLINES w czasie lotu mogą pozostawać w łączności ze światem oraz korzystać z bogatej ofert multimediów. A to wszystko dzięki systemowi rozrywki pokładowej KrisWorld z 1000. programów audio i wideo z ofertą filmów, przekazów najbardzeij znanych stacji telewizyjnych, muzyki rozrywkowej i klasycznej oraz gier komputerowych i innych atrakcji. 

Każdy pasażer może usiąść wygodnie w swoim fotelu i spędzać lot, oglądając na swoim osobistym ekranie-monitorze najnowsze przeboje filmowe, programy telewizyjne lub bawiąc się grami interaktywnymi. Można też słuchać utworów muzycznych klasycznych i rozrywkowych z bardzo bogatej fonobiblioteki o wysokiej jakości nagrań.

Jeśli mają Państwo własny, ulubiony repertuar nagrany na USB to wystarczy podłączyć go i oddać się pełnemu relaksowi! 

W zależności od klasy podróży, specjalne oprogramowanie systemu KrisWorld daje  również możliwość pracy na pokładzie samolotu - przygotowywania pism i korespondencji, sporządzania arkuszy kalkulacyjnych lub prezentacji, bez konieczności korzystania z własnego laptopa. Program jest w pełni kompatybilny z systemem operacyjnym MicrosoftOffice.

Na pokładzie możliwy jest także dostęp do płatnego internetu oraz sieci komórkowej oraz Wi-Fi.

Na pokładach samolotów SINGAPORE AIRLINES czas się nigdy nie dłuży i nie sposób się nudzić. Życzymy dobrej i w pełni relaksującej zabawy!

 

Oferujemy w roku 2019:
System rozrywki pokładowej
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


Stop w Singapurze
Planujesz podróż z przesiadką w Singapurze? Z SINGAPORE AIRLINES możesz zatrzymać się w tym wspaniałym mieście, lecąc na trasach międzykontynentalnych do Azji oraz Australii i Oceanii na wakacje - dzięki tej opcji można zwiedzić 2 kraje w cenie jednej podróży!
System rozrywki pokładowej