System rozrywki pokładowej

KrisWorld - system rozrywki pokładowej - to zabawa najwyższych lotów

Każdy pasażer może usiąść  wygodnie i bawić się oglądając najnowsze hity filmowe, programy telewizyjne i garjąc w gry interaktywne  na swoim osobistym ekranie LCD, o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 23", który jest zainstalowany na ścianie w każdej kabinie. Można też słuchać utworów muzycznych z bardzo bogatej biblioteki CD - a jakość nagrania jest doskonała z powodu specjalnie zaprojektowanych słuchawek. 

KrisWorld oferuje ogromny wybór - dostęp do ponad 1000 różnego rodzaju programów, m. im. około stu filmów, ponad 180 programów najbardziej interesujących stacji telewizyjnych, ponad 700 płyt CD z muzyką, gry 3D  i wiele innych. Jeśli mają Państwo własny, ulubiony repertuar, nagrany na USB, wystarczy podłączyć go i oddać się relaksowi. Na naszych pokładach czas się nie dłuży i nie sposób się nudzić. Życzymy dobrej zabawy.

Oferujemy w 2017 roku
System rozrywki pokładowej
ATRAKCYJNE CENY W BUSINESS CLASS
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 05 Kwietnia 2017.
Oferta ważna dla klasy Business wg najniższej taryfy z ograniczoną liczbą miejsc.
Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu oraz kursu walut.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2018 r.

Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.
Aby zarezerwować skontaktuj się nami lub z Twoim biurem podróży.


Stop w Singapurze
Zachęcamy do zatrzymania się w Singapurze w drodze do Nowej Zelandii, Australii czy Azji. Tej okazji nie można przegapić. Droga przez Singapur prowadzi do ponad 60 miast Azji, Australii i Nowej Zelandii
System rozrywki pokładowej