System rozrywki w Business Class

Zabawa i relaks.

Odkryj nowy KrisWorld

Najnowszy panel sterujący, zapewniający dostęp do ponad 1000 programów audio i wideo na Twoim ekranie LCD o przekątnej 18". Dostepne jest również gniazdko elektryczne oraz 2 porty USB. Specjalne oprogramowanie daje możliwość przygotowania własnych dokumentów  takich jak arkusze kalkulacyjne i prezentacje, bez konieczności korzystania z laptopa.

Program jest w pełni kompatybilny z Microsoft Office. To kolejny wyjątkowość Singapore Airlines.  Produkty te są dostępne w nowych samolotach Boeing 777-300ER Singapore Airlines.

Oferujemy w roku 2019:
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


Stop w Singapurze
Planujesz podróż z przesiadką w Singapurze? Z SINGAPORE AIRLINES możesz zatrzymać się w tym wspaniałym mieście, lecąc na trasach międzykontynentalnych do Azji oraz Australii i Oceanii na wakacje - dzięki tej opcji można zwiedzić 2 kraje w cenie jednej podróży!