First Class

SINGAPORE AIRLINES zostały uznane za Najlepsze Linie Lotnicze Świata - World´s Best Airline 2018 - w plebiscycie-rankingu Skytrax World Airline Awards.

Singapurskie Linie Lotnicze otrzymały prestizowe nagrody za zajęcie I miejsca również w 3. innych kategoriach:

  • najlepsza Pierwsza Klasa
  • najlepsza linia lotnicza w Azji
  • najlepszy sposób podróżowania w Pierwszej KlasieFirst Class - Pierwsza klasa!


  • Największy fotel w swojej klasie
Jego szerokość wynosi 89 cm, co czyni go najszerszym miejscem do siedzenia na pokładzie samolotu. Ciesz się większą, podniebną przestrzenią wokół siebie niż kiedykolwiek wcześniej.


  • Największe łóżko w chmurach
Pościel projektu Givenchy, (prześcieradła, poduszki) wraz z dużym puszystym kocem tworzą idealne warunki do relaksującego snu. Połóż się na największym łóżku w First Class lub usiądź wygodnie na łóżku, które można zmienić w wygodną sofę i oddaj się lekturze na dobranoc -  tak jak to robisz w domu.


  • Ciesz największy ekranem w chmurach podczas oglądania programów KrisFlyer
Płaski monitor LCD o przekątnej 23" z dźwiękiem w systemie Dolby Surround System, zapewniają doskonałą wizję i fonię.


  • Cała przestrzeń jest dostosowana do Twoich potrzeb
Za pomocą jednego przycisku możesz zmieniać swój fotel i dostosować go tak, aby przyjąć najwygodniejszą dla Ciebie pozycję i zrelaksować się w czasie lotu. Regulowany stół może zmieniać wysokość, aby odpowiadała Twoim wymaganiom.


  • Wszystko dla Twojej wygody
Liczne schowki na drobiazgi, w tym na bagaż podręczny, umiejscowiony przy fotelu, a nie nad głową, induwidualna toaletka z lustrem i szufladą, pozwalają na lepszą organizację miejsca pracy i odpoczynku, tak aby wszystko mieć zawsze pod ręką.


1/2
 
Singapore Airlines Singapore Airlines
Oferujemy w roku 2019:
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


Stop w Singapurze
Planujesz podróż z przesiadką w Singapurze? Z SINGAPORE AIRLINES możesz zatrzymać się w tym wspaniałym mieście, lecąc na trasach międzykontynentalnych do Azji oraz Australii i Oceanii na wakacje - dzięki tej opcji można zwiedzić 2 kraje w cenie jednej podróży!