Klasa ekonomiczna

 

Miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie.

Celowo zaprojetkowane ergonomiczne fotele oraz mniejsza liczba rzędów w kabinie klasy ekonomicznej - to w efekcie więcej miejsca dla kazdego pasażera i większy komfort lotu nawet na długich trasach międzykontynentalnych. W poprzedzającym siedzenie pasażera fotelu znajduje się ekran monitora, osobisty panel sterowania oraz schowek na drobne przedmioty. Bezpośrednio pod ekranem jest schowana lampka do czytania, kierująca światło bezpośrednio na czytany tekst - takie jej ustytuowanie to także nowinka techniczna wprowadzona po raz pierwszy w samolotach SINGAPORE AIRLINES. Każdy pasażer ma sobą ekran monitora o przekątnej 11,1" i wysokiej rozdzielczości, a także dostęp do systemu rozywki pokładowej z ponad 1000. opcji programowych w tym m.in. z najnowszymi grami 3D dla większej liczby graczy. Dodatkowo obsługa i serwis pokładowy na najwyższym światowym poziomie. Pasażerowie klasy ekonomicznej, mając tyle atrakcji w klasie ekonomicznej, nie powinni się nudzić, nawet na wielogodzinnych trasach długodystansowych.

Znalezione obrazy dla zapytania singaporeair economy class

Oferujemy w roku 2019:
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


KrisFlyer
Czy słyszeli Państwo o KrisFlyer? To program lojalnościowy oferowany przez SINGAPORE AIRLINES. Większość naszych pasażerów już do niego dołączyła, aby zbierać mile za przeloty, w tym partnerami sojuszu Star Alliance...→