Singapore Airlines Suites

W ramach rejsów First Class samolotem Airbus A380-800 prezentujemy Państwu wyjątkową podróż w Singapore Airlines Suites, która oferuje jeszcze większy komfort niż Business Class i zapewnia najwyższy poziom luksusu i prywatności.

Singapore Airlines Suites stanowi nowy standard dla luksusowych podróży drogą lotniczą. Jego odważna i unikalna koncepcja stwarza każdemu pasażerowi swój własny luksusowy pokój. Dyskretne drzwi przesuwne prowadzące do prywatnej przestrzeni z bogatym wyposażeniem i akcesoriami. Dla tych, którzy pragną snu w czasie lotu, zapewnione jest płaskie łóżko z materacem  w pełnym rozmiarze. Jeśli pasażerowie na pokładzie muszą pracować, Singapore Airlines Suite może być przekształcona w stylowe biuro pod niebem. Każdy apartament Singapore Airlines jest wyposażony w siedzenia dla towarzysza, oświetlenie towrzące atmosferę, przechowalnię bagażu podręcznego i osobistą szafę .Singapore Airlines Suites oferuje pełną prywatność ,  bardzo szeroki i regulowany stół, który może służyć jako biurko lub stolik podczas spotkań.  Pasażerowie z laptopami mogą skorzystać gniazda  zasilania wbudowanego w siedzenie wraz z gniazdami USB  do których można podłączyć pamięć FLASH i korzystać  w pełni z pakietu aplikacji biurowych dostępnych w KrisWorld System - nagradzanego system rozrywki dla pasażerów.


O Państwa komfort, dba "Singapore Girl"-symbol naszych linii
Loty w First Class można zarezerwować za pośrednictwem naszego formularza zapytania.

Oferujemy w 2017 roku
Singapore Airlines Suites
ATRAKCYJNE CENY W BUSINESS CLASS
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 05 Kwietnia 2017.
Oferta ważna dla klasy Business wg najniższej taryfy z ograniczoną liczbą miejsc.
Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu oraz kursu walut.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2018 r.

Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.
Aby zarezerwować skontaktuj się nami lub z Twoim biurem podróży.


O Singapore Airlines
Najczęściej nagradzana linia na świecie, która nieustannie inwestuje w najnowsze technologie. Posiada jedną z najnowocześniejszych flot, a siatka połączeń obejmuje pięć kontynentów. Loty do Azji, Australii, Nowej Zelandii w atrakcyjnych cenach i o wyjątkowym serwisie.
Singapore Airlines Suites