Singapore Airlines Suites

W ramach rejsów First Class samolotem Airbus A380-800 prezentujemy Państwu wyjątkową podróż w Singapore Airlines Suites, która oferuje jeszcze większy komfort niż Business Class i zapewnia najwyższy poziom luksusu i prywatności.

Singapore Airlines Suites stanowi nowy standard dla luksusowych podróży drogą lotniczą. Jego odważna i unikalna koncepcja stwarza każdemu pasażerowi swój własny luksusowy pokój. Dyskretne drzwi przesuwne prowadzące do prywatnej przestrzeni z bogatym wyposażeniem i akcesoriami. Dla tych, którzy pragną snu w czasie lotu, zapewnione jest płaskie łóżko z materacem  w pełnym rozmiarze. Jeśli pasażerowie na pokładzie muszą pracować, Singapore Airlines Suite może być przekształcona w stylowe biuro pod niebem. Każdy apartament Singapore Airlines jest wyposażony w siedzenia dla towarzysza, oświetlenie towrzące atmosferę, przechowalnię bagażu podręcznego i osobistą szafę .Singapore Airlines Suites oferuje pełną prywatność ,  bardzo szeroki i regulowany stół, który może służyć jako biurko lub stolik podczas spotkań.  Pasażerowie z laptopami mogą skorzystać gniazda  zasilania wbudowanego w siedzenie wraz z gniazdami USB  do których można podłączyć pamięć FLASH i korzystać  w pełni z pakietu aplikacji biurowych dostępnych w KrisWorld System - nagradzanego system rozrywki dla pasażerów.


O Państwa komfort, dba "Singapore Girl"-symbol naszych linii
Loty w First Class można zarezerwować za pośrednictwem naszego formularza zapytania.

Oferujemy w roku 2019:
Singapore Airlines Suites
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


O Singapore Airlines
SINGAPORE AIRLINES zostały uznane za Najlepsze Linie Lotnicze Świata - World´s Best Airline 2018 - w plebiscycie rankingu Skytrax World Airline Awards. Singapurskie Linie Lotnicze otrzymały prestiżowe nagrody za zajęcie I miejsca również w 3 innych kategoriach!
Singapore Airlines Suites