SIA Hop-on bus

Bezpłatny transport uczestników  programu Singapore Stopover Holiday dla pasażerów SIA lub SilkAir obsługiwany przez DUCK & HIPPO´s City Sightseeing - linia Żółta, Brązowa, Niebieska i Czerwona.

Autobusy kursują codziennie, zatrzymują się na ustalonych przystankach w centrum miasta, zawsze w odległości spaceru od dzielnic etnicznych, głównych atrakcji, centrów handlowych, etc. Pasażerowie mogą wsiadać i wysiadać na dowolnym przystanku i sami odkrywać Singapur w swoim własnym tempie i zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.SIA Hop-on bus


Więcej informacji SIA Hop-on Bus

Oferujemy w roku 2018:
SIA Hop-on bus
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


SIA Hop-on bus
OFERTA W FIRST CLASS
SIA Hop-on bus
OFERTA W BUSINESS CLASS
SIA Hop-on bus
OFERTA W KLASIE EKONOMICZNEJ
O Singapore Airlines
SINGAPORE AIRLINES zostały uznane za Najlepsze Linie Lotnicze Świata - World´s Best Airline 2018 - w plebiscycie rankingu Skytrax World Airline Awards. Singapurskie Linie Lotnicze otrzymały prestiżowe nagrody za zajęcie I miejsca również w 3 innych kategoriach!
SIA Hop-on bus