SilkAir - Singapurskie Regionalne Linie Lotnicze > Grupa Singapore AirlinesHistoria Singapurskich Regionalnych Linii Lotniczych SILKAIR sięga roku 1975, kiedy zostało utworzone, w ramach struktury SINGAPORE AIRLINES, Towarzystwo Lotnicze TRADEWINDS CHARTERS z siedzibą w Singapurze, obsługujące połączenia czarterowe w Azji Południowo-Wschodniej, a następnie od roku 1989 także loty rozkładowe pod nazwą TRADEWINDS AIRLINES, wówczas posiadające w swojej flocie jedynie 2 dzierżawione samoloty odrzutowe typu McDonnell Douglas MD-87

1 kwietnia 1992 roku linie lotnicze zmieniły swoją nazwę na SILKAIR, wprowadziły nowe logo i tożsamość korporacyjną oraz przeprofilowały model biznesowy swojej działalności, rozszerzając regionalną siatkę połączeń o loty do Chin i Indii, gwałtownie zwiększając liczbę samolotów w swojej flocie.

Na dzień 1 czerwca 2018 roku linie lotnicze SILKAIR wykonywały z/do Singapuru loty 33. wyłącznie odrzutowymi samolotami typu Airbus-320 i Boeing-737-800/-MAX8 do 50. portów lotniczych w 16. krajach Azji i Australii, oferując na pokładach 2. klasy obsługi: BusinessEconomy. Produkt linii SILKAIR stanowi naturalne uzupełnienie oferty SINGAPORE AIRLNES.


Silk Air Route Map  • w I połowie 2018 roku Singapurskie Linie Lotnicze SINGAPORE AIRLINES ogłosiły plany znaczących inwestycji w produkt pokładowy linii SILKAIR, które zakładają wyposażenie wszystkich samolotów w rozkładające się do płaskiej pozycji fotele w klasie Business oraz wyposażenie wszystkich foteli w obu klasach serwisowych w system rozrywki pokładowej IFE. Dzięki tym zmianom produkt oferowany pasażerom będzie ujednolicony w ramach Grupy Singapore Airlines.

  • od 1 stycznia 2018 roku 3. niezależnych przewożników z Grupy Singapore Airlines: SINGAPORE AIRLINES, SILKAIR oraz SCOOT porozumiało się w sprawie umów codeshare, które będą obowiązywały na 30. trasach obsługiwanych przez linie lotnicze Scoot. Dzięki nowemu porozumieniu pasażerowie zyskają dogodny dostęp do wszystkich 130. kierunków obsługiwanych przez 3. singapurskich przewoźników, i będą mogli podróżować z jednym biletem i rejestrować bagaż do portu przeznaczenia bez wzgledu na biorących w przewozie lotniczym przewoźników.
    Na mocy porozumienia numery lotów SINGAPORE AIRLINES (SQ) oraz SILKAIR (MI) pojawią się lotach obsługiwanych przez linie SCOOT z Singapuru do: Amritsaru, Aten, Clarku, Dalian, Gold Coast, Haikou, Hangzhou, Harbinu, Hat Yai, Honolulu, Ipoh, Jaipuru, Dżuddy, Jinan, Kaohsiungu, Krabi, Kuantanu, Kuchingu, Lucknow, Macau, Nanjingu, Ningbo, Palembangu, Qingdao, Quanzhou, Sapporo, Shenyangu, Tianjinu, Tiruchirappalli, Wuxi, Xi’an oraz  Zhengzhou i v.v.

SIA Group Logos

 

Oferujemy w roku 2019:
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


OFERTA W FIRST CLASS
OFERTA W BUSINESS CLASS
OFERTA W KLASIE EKONOMICZNEJ
O Singapore Airlines
SINGAPORE AIRLINES zostały uznane za Najlepsze Linie Lotnicze Świata - World´s Best Airline 2018 - w plebiscycie rankingu Skytrax World Airline Awards. Singapurskie Linie Lotnicze otrzymały prestiżowe nagrody za zajęcie I miejsca również w 3 innych kategoriach!