Nowe połączenie do Canberry i Wellington

21 września 2016

SINGAPORE AIRLINES INAUGURUJĄ

‘CAPITAL EXPRESS’ NOWE POŁĄCZENIE DO CANBERRY I WELLINGTON

Singapore Airlines zainaugurowały nowe połączenie pod nazwą ‘Capital Express’, po raz pierwszy łącząc Singapur ze stolicami Australii i Nowej Zelandii.

Inauguracyjny rejs nr SQ291, wystartował z Singapore Changi Airport o godz.  23:00 czasu lokalnego ubiegłej nocy (20/09/16) i wylądował rano na lotnisku Canberra Airport o godz.  08:15 czasu lokalnego. Po krótkim postoju w Canberze, nastąpiła kontynuacja przelotu do Wellington, gdzie samolot wylądował tuż po godz. 15:00 czasu lokalnego.

Połączenie ‘Capital Express’ będzie odbywało się cztery razy w tygodniu, na trasie Singapur-Canberra-Wellington i z powrotem na trasie Wellington-Canberra-Singapur.

Singapore Airlines jest pierwszą linią lotniczą oferującą regularne międzynarodowe połączenia do i z Canberry. Jest również pierwszą linią oferującą przeloty pomiędzy Canberrą i Wellington.

Rejsy będą obługiwane samolotem Boeing 777-200 wyposażonym w 266 miejsc, 38 w klasie Business i 228 w klasie Economy.

Nowe połączenie do Canberry będzie uzupełnieniem bogatej siatki połączeń Singapore Airlines do Australii, zawierającej rejsy pomiędzy Singapurem a Adelaidą, Brisbane, Melbourne, Perth i Sydney. A także rejsy regiolanlego przewoźnika SilkAir do Cairns i Darwin oraz rejsy przewoźnika low-cost Scoot do Gold Coast, Melbourne, Perth i Sydney. Nowy rejs do Wellington będzię uzupenieniem oferty już istniejących połączeń pomiędzy Singapurem a Auckland i Christchurch.

Siatka połączeń Singapore Airlines wewnątrz Australii i Nowej Zelandii jest wzmocniona ponadto przez bliskie partnerstwo z przewoźnikami Virgin Australia i Air New Zealand.

20 lipca 2016

SIA połączenie non-stop do Manchesteru

• Sezonowe loty do Sapporo w grudniu
• zwiększona ilość połączeń do Adelajdy, Christchurch i Kalkuty w wysokim sezonie


Od 30 października 2016, Singapore Airlines będą latać non-stop pomiędzy Singapurem i Manchesterem. Ponadto, w części zimowego rozkładu, w okresach wzmożonego ruchu, wzrośnie ilość połączeń do Adelajdy, Christchurch i Kalkuty, a w grudniu 2016 odbędą się sezonowe loty do Sapporo.

Bezpośrednio loty Singapur-Manchester będą obsługiwane pięć razy w tygodniu z kontynuacją przelotu do Houston, który obecnie lata przez Moskwę. Lot SQ52 odleci z Singapuru o godz. 02:35 i wyląduje w Manchesterze o godz. 09:00. Następnie lot SQ52  o godz. 10:15 odleci z Manchesteru aby wylądować w Houston o godz. 15:35. Lot powrotny z Houston SQ51 wyruszy o godz. 20:15 i wyląduje w Manchesterze o godz. 10:05. Następnie o godz. 11:35 lot SQ51 odleci z Manchesteru aby wylądować w Singapurze o godz. 08:20 (wszystkie czasy podane są w godzinach lokalnych i mogą ulec zmianie).

Ilość połączeń do Christchurch wzrośnie z siedmiu do 10 razy w tygodniu od 13 listopada 2016 do 5 lutego 2017 roku. Ilość połączeń do Adelajdy również wzrośnie z siedmiu do 10 razy w tygodniu od 1 grudnia 2016 do 31 stycznia 2017 roku. Ilość połączeń do Kalkuty zostanie zwiększona do czterech razy w tygodniu w grudniu 2016 roku, w porównaniu do obecnych trzech lotów tygodniowo.

Aby zaspokoić zapotrzebowania szczytu zimowych podróży, Singapore Airlines wprowadzają również sezonowe połączenie do Sapporo od 1 grudnia 2016 do 5 stycznia 2017 roku, w sumie w tym okresie odbędą się 24 loty do Sapporo w obie strony.

Wraz z wprowadzeniem połączenia Singapur-Manchester-Houston, istniejące połączenia z  Moskwy do Houston oraz z Monachium do Manchesteru zostaną zawieszone, od 30 października 2016 roku, zarówno Monachium i Moskwa nadal będą obsługiwane jednak na zasadach połączenia non-stop do i z Singapuru. Połączenie do Monachium będzie obsługiwane codziennie, podczas gdy do Moskwy, cztery razy w tygodniu.

Singapore Airlines będą również obsługiwać codzienne loty non-stop pomiędzy Singapurem i San Francisco od 23 października 2016 z użyciem samolotów Airbus A350-900. Lot SQ32 odleci z Singapuru o godz. 08:30 i wyląduje w San Francisco o godz. 08:05. Lot powrotny  SQ31 wyruszy z San Francisco o godz. 09:35i wyląduje w Singapurze o godz. 18:20. (Wszystkie godziny podane są w czasach lokalnych na okres zimowy i mogą ulec zmianie).

Powyższe szczegóły lotów uzależnione są od zgód regulacyjnych. Sprzedaż biletów na powyższe połączenia zostanie stopniowo udostępniona do sprzedaży za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji.

Co nowego w Singapore Airlines

20 stycznia 2016

Singapore Airlines wprowadzają połączenie do Canberry i Wellington otwierając nową trasę "Capital Express".

Nowe loty połączą stolice Singapuru, Australii i Nowej Zelandii. Rejsy będą się odbywać od 20 września 2016, cztery razy w tygodniu na trasie Singapur-Canberra-Wellington.

„Capital Exspress” będą obsługiwały samoloty typu  Boeing 777-200s, w wersji zmodernizowanej, wyposażone 38 miejsc w Business Class i 228 miejsc w klasie ekonomicznej; w sumie będzie 266 miejsc. Singapore Airlines będą pierwszą linią lotniczą, która  połączy Canberrę i Wellington. Będzie to również pierwsza linia lotnicza oferująca loty międzynarodowe do i z Camberry.

 10 listopada 2015
Od 21 lipca 2016 Singapore Airlines wprowadzają nowe połączenie Singapur - Dusseldorf. Loty będą odwywały się trzy razy w tygodniu i będą obsługiwane przez najnowszy nabytek w naszej flocie -  Airbus 350-900. Samolot będzie wyposażony w najnowszej generacji produkt kabinowy, a więc w klasie Business, Premium Economy i ekonomicznej będą zainstalowane nowe, wygodniejsze fotele, najnowszej generacji system rozrywki pokładowej - dostępny dla każdego pasażera niezaleznie od klasy.


17 sierpnia 2015

Singapore Airlines wprowadzają klasę Premium Economy. Od 9.08.15 pasażerowie będą mogli rezerwować miejsca w nowej klasie kabinowej Premium Economy na trasie Singapur - Sydney.Klasa ta będzie wprowadzana sukcesywnie w samolotach typu A380 i B777-300ER - na wybranych trasach. Do końca kwietnia powinna byc takze dostępna na trasach Singapur - Frankfurt i Monachium.


15  kwietnia 2015

Singapore Airlines otworzyły swój nowy, markowy business lounge - SilverKris Lounge na lotnisku Heathrow w Londynie. Jest on usytuowany w Terminalu T2B, obok gate´u B36. Salon dostępny jest dla pasażerów Business Class i First Class.


26 luty 2015

Z przyjemnością informujemy, że Program Changi Dollar Voucher został przedlużony do 31.03.2016 r. Oznacza to, że pasażerowie
Singapore Airlines i/lub SilkAir, którzy przebywają w tranzycie do 24 godzin, są uprawnieni do otrzymania voucherów o wartości SGD 40,- na zakupy i wydatki w strefie tranzytowej Changi Airport. Vochery można odebrać w iShop Changi Collection Centers, które usytuowane są koło kantorów GST Refund w hali tranzytowej Terminala 2 i 3.Punkty czynne są całą dobę. Podstawą do wydania voucherów jest okazanie paszportu, kart pokladowych i biletów lotniczych na całą podróż.


11 grudnia 2014

Z dniem dzisiejszym wprowadzone zostały rejsy code-share´owe Singapore Airlines na trasie Warszawa - londym - Warszawa dzięki rozszerzeniu umowy z PLL "LOT". Dzięki czemu nasi pasażerowie będą mogli rozpoczynać podróż z Polski rejsem oznaczonym jako SQ, a operowanym przez PLL "LOT". Przyponiamy, że od listopada wszystkie samoloty czlonków Star Alliance przylatują i odlatują z najnowocześniejszego terminala London Heathrow  - Terminala nr 2, co znakomicie ułatwia przesiadkę w Londynie.


30 października 2014
SilkAir, regionaly przewoźnik Singapore Airlines, z dniem 12 grudnia 2014 uruchamia codzienne połączenie do Denpasar. Zatem obie linie będą oferować pięć rejsów dziennie na Bali.
Od końca maja 2015 r. planowne jest otwarcie połączenia do Cairns w Australii. Rejsy będa odbywały się 3 razy w tygodniu w połączeniu z Darwin. Trasę będą obsłuwać najnowsze samoloty typu Boeing 737-800. Z Cairns jest najbliżej do Wielkiej Rafy Koralowej.


20 października 2014
Z końcem tego miesiąca wychodzą nowe taryfy Singapore Airlines, które wprowadzają nowe niższe ceny przez wybrane porty europejskie. Rozszerzamy także siatkę połączeń o nowe kierunki takie jak: Sri Lanka, Indie, Malediwy. Dzięki umowom code´sharewoym z innymi przewoźnikami możemy znacznie rozszerzyć teraz naszą ofertę o wiele nowych wewnątrz Australii, Nowej Zelandii, z Australii do Nowej Zelandii i vv., na Fiji, Nową Kaledonię, Polinezję Francuską, na Tonga czy Vanuatu.


16 października 2014
Pasażerowie Business Class Singapore Airlines będą mogli skosztować wyśmienitego Prelude "Grands Crus" - champagne od Taittingera. Singapore Airlines jest jedyna linią lotniczą, która sewerwuje rzadkie i bardzo wysoko oceniane  Grand Cru Red Burgundy i dwa prestiżowe cuvee; Dom Perignon i Krug  Grand Cuvee.


30 września 2014

Singapore Airlines są oficjalnym sposorem Finałów WTA 2014 Singapore. Singapore Girls będą uczestniczyć w ceremonii wręczania nagród. Zawodniczki oraz towarzyszace im ekipy będziemy gościć na naszych pokładach. Po raz pierwszy w 44-letniej histori WTA - tenisowy turniej kobiet rozgrywany corocznie na zakończenie sezonu, odbędzie się w Azji Płd.-Wsch w dniach od 17 do 26 października w Singapurze. 


15 września 2014

W tym roku Singapore Airlines zostały po raz pierwszy tytularnym sponsorem Wyścigu Formuły 1- 2014 FORMULA 1® SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX, który odbędzie się 19-21 września 2014. Singapore Airlines przedstawiły trofeum zwycięzcy Wyścigu. Inspiracją jest znak firmowy Singapore Airlines, który przedstawia powszechnie znane atrybuty najbardziej nagrodzonej linii lotniczej na świecie oraz najbardziej znamienitego sportu motorowego: innowacyjność, technologię oraz precyzję. Pięciokilogramowe trofeum zostało zaprojektowane przez Agencje Kreatywną SIA – TBWA, a wykonane ręcznie przez znaną firmę jubilerską RISIS. Puchar złocony jest 24-karatowym zlotem.

SIA ogłosiły także podczas dzisiejszej ceremonii, że Singapore Girls – ikona naszych Linii zadebiutują w Singapore Grand Prix, aby dodać odrobinę znanej na świecie gościnności Linii Lotniczych podczas tej międzynarodowej imprezy. Pierwszy raz w historii około 50 naszych stewardes, Singapore Girls będą prezentowane w Singapurze podczas startu Wyścigu, a także na podium podczas ceremonii wręczenia nagród.8 września 2014

Zwiększenie częstotliwości lotów

Singapore Airlines zwiększają liczbę rejsów do:

• Adelajda: dodatkowy rejs SQ277/276 – z dotychczasowych 7 do 10 rejsów tygodniowo w okresie 22.11.14-28.02.15

• Melbourne: dodatkowy rejs SQ247/248 – zwiększamy z 28 do 31 rejsów tygodniowo w okresie 22.11.14-01.02.15

• Brisbane: dodatkowy rejs SQ265/266 – z dotychczasowych 21 do 23 rejsów tygodniowo w okresie od 23.11.14 - 30.01.15

• Christchurch: dodatkowy rejs SQ 295/296 – czyli z dotychczasowych 7 do 9 rejsów tygodniowo w okresie od 01.12.14 - 30.01.15

• Sydney: dodatkowy rejs SQ251/252 czyli z 28 rejsów tygodniowo będziemy operować 31 razy w tygodniu w okresie od 23.11.14 do 31.01.2015

 

11 sierpnia 2014

Od 27 października 2014 pasażerowie Singapore Airlines będą mogli cieszyć się komfortem i luksusem, jaki oferuje nasz samolot typu A380, który będzie codziennie obsługiwał trasę Singapur – Auckland w Nowej Zelandii. A380 z 471 miejscami na pokładach będzie oznaczony jako rejs SQ 285, odlot z Singapuru o godz. 20: 50 a przylot do Auckland o godz. 11: 45 dnia następnego. Rejs powrotny, oznaczony jako SQ 286, odleci z Auckland o godz. 13: 30, by wylądować w Singapurze o godz. 19:00.

Singapore Airlines operują do Auckland 12 razy w tygodniu, z czego 5 rejsów będzie obsługiwał samolot typu B777-200ER. W Nowej Zelandii utrzymujemy codzienne połączenie do Christchurch, obsługiwane przez B777-200ER.
05 sierpnia 2014

Singapore Airlines zostały wybrane przez czytelników magazynu Business Traveller jako „Najlepsza Linia dla Podróży Służbowych”. Taki wynik uzyskano w anonimowej ankiecie rozpisanej pomiędzy kilkoma tysiącami podróżnych. Bardzo cieszymy się z tej nagrody, a także, że nasze Linie Lotnicze są tak dobrze postrzegane, i że nasi biznesowi pasażerowie tak wysoko oceniają nasz serwis.

 

Oferujemy w 2017 roku
Co nowego w Singapore Airlines
ATRAKCYJNE CENY W BUSINESS CLASS
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 05 Kwietnia 2017.
Oferta ważna dla klasy Business wg najniższej taryfy z ograniczoną liczbą miejsc.
Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu oraz kursu walut.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2018 r.

Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.
Aby zarezerwować skontaktuj się nami lub z Twoim biurem podróży.


Co nowego w Singapore Airlines
OFERTA W FIRST CLASS
0°C
Co nowego w Singapore Airlines
OFERTA W BUSINESS CLASS
Co nowego w Singapore Airlines
OFERTA W KLASIE EKONOMICZNEJ
O Singapore Airlines
Najczęściej nagradzana linia na świecie, która nieustannie inwestuje w najnowsze technologie. Posiada jedną z najnowocześniejszych flot, a siatka połączeń obejmuje pięć kontynentów. Loty do Azji, Australii, Nowej Zelandii w atrakcyjnych cenach i o wyjątkowym serwisie.
Co nowego w Singapore Airlines