Komfort Singapore Airlines Suites

Doświadczenie luksusowych podróży tworzy ekskluzywny zestaw marki Ferragamo, który dostaje się w ręce pasażerów klientów w Singapore Airlines Suites na rejsach długodystansowych. Zestaw jest dostępny wyłącznie w A380 i zawiera zapach Salvatore Ferragamo F, balsam, krem ​​do rąk i odświeżający spray na twarzy Ferragamo.


Singapore Airlines Suites rzeczywiście przewyższają komfort oferowany w pierwszej klasie i nowe standardy luksusu podróży samolotem dla tych, którzy nie oczekują niczego innego ... wyłącznie na pokładzie naszych samolotów Airbus A380 Singapore Airlines .

 

 

Oferujemy w roku 2019:
Komfort Singapore Airlines Suites
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


O Singapore Airlines
SINGAPORE AIRLINES zostały uznane za Najlepsze Linie Lotnicze Świata - World´s Best Airline 2018 - w plebiscycie rankingu Skytrax World Airline Awards. Singapurskie Linie Lotnicze otrzymały prestiżowe nagrody za zajęcie I miejsca również w 3 innych kategoriach!
Komfort Singapore Airlines Suites