SINGAPORE AIRLINES KrisFlyer


Decyzja o wyborze programu powinna być dostosowana do tego jakiego typu podróże najczęściej odbywasz jako Pasażer. Linie SINGAPORE AIRLINES wykonują rejsy na trasach, które pokrywają się z Twoimi podróżnymi preferencjami? Jeśli tak, warto się do zapisać do KrisFlyer - niezależnego programu lojalnościowego Grupy Singapore Singapore Airlines: SINGAPORE AIRLINES, SILKAIR i SCOOT
, zintegrowanego z systemami partnerów sojuszu Star Alliance. Poza milami zebranymi podczas lotów z liniami należącymi do tego partnerstwa, można tu gromadzić punkty także za: przeloty innmi towarzystwami lotniczymi współpracującymi, rezerwacje noclegów w zrzeszonych sieciach hoteli oraz usługi wykupione u takich partnerów, takich jak międzynarodowe wypożyczalnie samochodów, opertorzy kard kredytowychl lub wybrane sieci handlowe i rekreacyjne.
Liczba zebranych punktów jest podstawą do przypisania do danego typu członkostwa: zwykłego, srebrnego lub złotego - podstawową kartę członkowską pasażer otrzymuje po przeleceniu co najmniej 2000 mil. P
unkty można zbierać za loty, które z kolei wymienia się na nowe bilety dla siebie lub swoich bliskich , podwyższenie standardu podróży czy możliwość przewiezienia dodatkowego bagażu.


Więcej informacji jest na stronie internetowej Programu KrisFlyer > tutaj


Znalezione obrazy dla zapytania krisflyer

Oferujemy w roku 2018:
SINGAPORE AIRLINES KrisFlyer
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


SINGAPORE AIRLINES KrisFlyer
OFERTA W FIRST CLASS
SINGAPORE AIRLINES KrisFlyer
OFERTA W BUSINESS CLASS
SINGAPORE AIRLINES KrisFlyer
OFERTA W KLASIE EKONOMICZNEJ
Stop w Singapurze
Planujesz podróż z przesiadką w Singapurze? Z SINGAPORE AIRLINES możesz zatrzymać się w tym wspaniałym mieście, lecąc na trasach międzykontynentalnych do Azji oraz Australii i Oceanii na wakacje. Dzięki tej opcji można zwiedzić 2 kraje w cenie jednej podróży!
SINGAPORE AIRLINES KrisFlyer