Dokąd latamy

Zaplanuj swoją podróż liniami SINGAPORE AIRLINES do magicznych miejc w: Azji, Australii, Nowej Zelandii i Oceanii w bardzo atrakcyjnych cenach i ciesz się obsługą na najwyższym światowym poziomie, świadczonąj dla wszystkich naszych pasażerów!

Odkryj nieznane oblicza Orientu i wysp Pacyfiku z linimi SINGAPORE AIRLINES i ich towarzystwami partnerskimi...

KrisFlyer
Czy słyszeli Państwo o KrisFlyer? To program lojalnościowy oferowany przez SINGAPORE AIRLINES. Większość naszych pasażerów już do niego dołączyła, aby zbierać mile za przeloty, w tym partnerami sojuszu Star Alliance...→
Dokąd latamy
Oferujemy w roku 2019:
Dokąd latamy
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


Dokąd latamy
OFERTA W FIRST CLASS
Dokąd latamy
OFERTA W BUSINESS CLASS
Dokąd latamy
OFERTA W KLASIE EKONOMICZNEJ
O Singapore Airlines
SINGAPORE AIRLINES zostały uznane za Najlepsze Linie Lotnicze Świata - World´s Best Airline 2018 - w plebiscycie rankingu Skytrax World Airline Awards. Singapurskie Linie Lotnicze otrzymały prestiżowe nagrody za zajęcie I miejsca również w 3 innych kategoriach!
Dokąd latamy