Singapore Airlines   /   Business Class - konfiguracja foteli 1-2-1

Business Class - konfiguracja foteli 1-2-1
  • Najszersze siedzenia w swojej klasie


Na pokładach samolotów linii SINGAPORE AIRLINES fotele są ustawione w niespotykaną gdzie indziej konfigurację: 1-2-1.
Tak rozmieszczone siedzenia w kabinie biznesowej zapewniają więcej prywatności oraz dostęp do przejścia każdemu pasażerowi. Każdy fotel ma szerokość 86 cm i można go ustawiać w kilku pozycjach, zapewniając jednocześnie maksymalny komfort pasażerowi w czasie odpoczynku, relaksu i pracy podczas lotu! 


  • Największe łóżko w Business Class


Twój skórzany fotel w Business Class w ciągu kilku zamieni się w bardzo przestronne i całkowicie płaskie łóżko, które od teraz może być wygodnym miejscem do pracy i spożycia smakowitego posiłku lub odpoczynku i snu.

 

 

  • Twoje podniebne biuro 


Na pokładach linii SINGAPORE AIRLINES, specjalne oprogramowanie systemu KrisWorld daje również możliwość pracy na pokładzie samolotu - przygotowywania pism i korespondencji, sporządzania arkuszy kalkulacyjnych lub prezentacji, bez konieczności korzystania z własnego laptopa. Program jest w pełni kompatybilny z systemem operacyjnym MicrosoftOffice.

Na pokładzie możliwy jest także dostęp do internetu, sieci komórkowej oraz Wi-FiKażdy pasażer klasy Business Class może usiąść wygodnie w swoim fotelu i spędzać lot, oglądając na swoim osobistym ekranie-monitorze najnowsze przeboje filmowe, programy telewizyjne lub bawiąc się grami interaktywnymi. Można też słuchać utworów muzycznych klasycznych i rozrywkowych z bardzo bogatej fonobiblioteki o wysokiej jakości nagrań. A to wszystko dzięki systemowi rozrywki pokładowejKrisWorld z 1000. programów audio i wideo z ofertą filmów, przekazów najbardzeij znanych stacji telewizyjnych, muzyki rozrywkowej i klasycznej oraz gier komputerowych i innych atrakcji.

 

1/4
 
Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines
Oferujemy w roku 2019:
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


OFERTA W FIRST CLASS
OFERTA W BUSINESS CLASS
OFERTA W KLASIE EKONOMICZNEJ
Stop w Singapurze
Planujesz podróż z przesiadką w Singapurze? Z SINGAPORE AIRLINES możesz zatrzymać się w tym wspaniałym mieście, lecąc na trasach międzykontynentalnych do Azji oraz Australii i Oceanii na wakacje - dzięki tej opcji można zwiedzić 2 kraje w cenie jednej podróży!