Singapore Airlines   /   Klasa ekonomiczna

Klasa ekonomiczna

Klasa ekonomiczna


Miejsce stworzone dla Ciebie.

Specjalnie zaprojetkowane ergonomiczne fotele, mniejsza liczba rzędów w kabinie klasy ekonomicznej - to w efekcie więcej miejsca na nogi i kolana dla kazdego pasażera, czyli większy komfort. W poprzedzającym fotelu znajduje się  własny panel sterowania, schowek na okulary, wieszak. Pod ekranem jest schowana lampka do czytania, kierując światło bezpośrednio na tekst. Takie jej ustytuowanie to także nowinka wprowadzona po raz pierwszy w samolotach Singapore Airlines. Każdy pasażer ma ekran o przekątnej 11,1" i wysokiej rozdzielczości, dostęp do systemu rozywki pokładowej, a w nim ponad 1000 opcji programowych z najnowszymi grami 3D dla większej liczby graczy. Nie sposób się nudzić - nawet przy długiej trasie....

Połączenia Singapore Airlines do Tajlandii, Kambodży, Wietnamu i innych egzotycznych miejsc.


te produkty Singapore Airlines są dostępne w nowych samolotach typu Boeing 777-300ER oraz A380.

Oferujemy w roku 2018:
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


OFERTA W FIRST CLASS
OFERTA W BUSINESS CLASS
OFERTA W KLASIE EKONOMICZNEJ
O Singapore Airlines
SINGAPORE AIRLINES zostały uznane za Najlepsze Linie Lotnicze Świata - World´s Best Airline 2018 - w plebiscycie rankingu Skytrax World Airline Awards. Singapurskie Linie Lotnicze otrzymały prestiżowe nagrody za zajęcie I miejsca również w 3 innych kategoriach!