Singapore Airlines   /   Program lojalnościowy KrisFlyer

Program lojalnościowy KrisFlyer

Bezpłatne bilety za przeleciane mile
Przystąp do programu lojalnościowego Singapore Airlines KrisFlyer! Podstawową kartę członkowską można otrzymać po przeleceniu co najmniej 2000 mil. Jako członek KrisFlyer możesz zbierać mile nie tylko podróżując z Singapore Airlines i SilkAir, ale każdym czlonkiem Star Alliance. Dodatkowe mile przysługują przy korzystaniu z usług hotelowych innnyc partnerów programu. Zebrane mile można potem wykorzystać na bezpłatne przeloty dla siebie lub swoich bliskich.
Warto brać pod uwagę podczas planowania następnej podróży nie tylko dokąd polecimy, ale jak się tam dostaniemy.Warunki członkostwa
w programie KrisFlyer Miles można zdobyć na wszystkie loty Singapore Airlines . To nie oznacza jednak, wykonane kilka lat temu po obniżonych lotów w klasie ekonomicznej. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać od agenta przy rezerwacji lotu. Dokładna liczba kilometrów, które zostanie dodane do każdej trasy, można dowiedzieć się z wyprzedzeniem za pomocą kalkulatora. Zgromadził km jest również niezbędne do pracy w trzech lat.
Program KrisFlyer jest w pełni kompatybilny z Miles and More. Wszyscy członkowie programu mogą w ten sposób gromadzić mile nawet z Singapore Airlines . Równie oczywiście można gromadzić mile z członkami Star Alliance do programu KrisFlyer.

NOWE - od 18 lipca 2013 pasażerowie mogą korzystać z punktów skumulowanych do pełnej lub częściowej płatności za bilety, które zostały zamówione przez www.singaporeairlines.com uczestnicy programu mogą spodziewać się innego możliwości ich punktów na początku 2014 roku Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.KrisFlyer.com

Srebrny i Złoty KrisFlyer
członkostwo dodatkiem do podstawowej karty członkowskiej, można również uzyskać członkostwo srebra i złota. Aby otrzymać kartę srebrną, trzeba zgromadzić 25.000 mil na loty w dowolnej klasy linii lotniczych Singapore Airlines , SilkAir lub inna firma zdarzeń Star Alliance. w przypadku korzystania z usług innych partnerów programu. Złota Karta przyznawana jest przy uzbrajaniu 50.000 mil. Warunkiem jest zebranie wystarczającej liczby kilometrów w ciągu 12 miesięcy od dnia 1 kwietnia do końca marca następnego roku. Członkostwo status jest ważny przez 1 rok.

Oferujemy w roku 2019:
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


OFERTA W FIRST CLASS
OFERTA W BUSINESS CLASS
OFERTA W KLASIE EKONOMICZNEJ
O Singapore Airlines
SINGAPORE AIRLINES zostały uznane za Najlepsze Linie Lotnicze Świata - World´s Best Airline 2018 - w plebiscycie rankingu Skytrax World Airline Awards. Singapurskie Linie Lotnicze otrzymały prestiżowe nagrody za zajęcie I miejsca również w 3 innych kategoriach!