Singapore Airlines   /   Singapore Airlines Suites

Singapore Airlines Suites

Singapore Airlines Suites

Ten unikalny produkt dostępny jest wyłącznie na pokładzie Airbusa A380-800.

Większy komfort niż w pierwszej klasie, dzięki oddzielnym "kabinom" z drzwiami przesuwnymi. Apartamenty zapewniają pasażerom maksymalną przestrzeń pełną komfortu i luksusu. Personel pokładowy może zamienić Twoje miejsce w pod duże łóżko o wymiarach 200 x 89 cm z luksusową pościelą "Givenchy". Poszczególne apartamenty są w kombinacji skóry i drewna i oferują dużo miejsca dla zaproszonych gości, , do posiłków lub spotkań biznesowych.

 

Poczęstunek dla pasażerów w A380-800 Suites jest przygotowany przez światowej klasy kucharzy i podawane przez dedykowany personel pokładowy. Pasażerowie mogą również korzystać z opcji "Book The Cook", gdzie można wybrać posiłek  z menu, który będzie przygotowany przez jednego z światowej sławy kucharzy (dostępne nie później niż 24h przed lotem).

Oferujemy również dwie marki szampana - Krug czy Dom Perignon i wyselekcjonowany przez najlepszych Sommelierów wybór win.

Więcej informacji znajdziesz [ tutaj ]

Oferujemy w roku 2019:
Singapore Airlines Suites
ATRAKCYJNE CENY w BUSINESS CLASS:
Oferujemy bilety lotnicze z Polski w klasie Business:


*Ceny zawierają opłaty lotniskowe i paliwowe obowiązujące w dniu 30 sierpnia 2018r.
Oferta jest ważna dla najniższej taryfy w klasie Business, a liczba miejsc w tej ofercie jest ograniczona. Ostateczna cena może ulec zmianie w zależności od trasy przelotu i kursu wymiany walut. Ceny nie zawierają opłaty za wystawienie biletu.


Taryfy obowiązują do 31 marca 2019r.

Aby zarezerwować bilet bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem GSA SINGAPORE AIRLINES w Warszawie lub Państwa biurem podróży.


Singapore Airlines Suites
OFERTA W FIRST CLASS
Singapore Airlines Suites
OFERTA W BUSINESS CLASS
Singapore Airlines Suites
OFERTA W KLASIE EKONOMICZNEJ
O Singapore Airlines
SINGAPORE AIRLINES zostały uznane za Najlepsze Linie Lotnicze Świata - World´s Best Airline 2018 - w plebiscycie rankingu Skytrax World Airline Awards. Singapurskie Linie Lotnicze otrzymały prestiżowe nagrody za zajęcie I miejsca również w 3 innych kategoriach!
Singapore Airlines Suites